Mīkstā rotaļlieta Killy Willy 40 cm rozā draudzene

Ir pieejams
ID: 121410
Produkta kods: 141414

15.00€
(Bez PVN: 15.00€)


Preces, kuras ir noliktavā – ir pieejamas uzreiz

Saņemt veikalā  ja pasūtījumu veicat līdz pulksten 12

Omniva pakomāts - 2.99

 

Preces apraksts

Mīkstā rotaļlieta Killy Willy 40 cm rozā draudzene ar 9 acīm
Apraksts
Populārs varonis slavenajā datorspēlē Poppy Playtime Huggy Wuggy un Kissy Missy. Spēles Popi Playtime cienītājs būs sajūsmā par šādu dāvanu, jo šie, no pirmā acu uzmetiena, monstri Hagi Vagi ir radīti apskāvieniem, bet viņa māsa Kisi Misi karstiem skūpstiem.
Viņi ir brīnišķīgs pāris un, burtiski, ir nešķirami, vai varbūt viņi ir brālis un māsa, galu galā viņi tos izgatavoja vienā rotaļlietu rūpnīcā. Huggy Waggi un Kissy Missy figūriņas ir ļoti mīkstas, izgatavotas no augstākās kvalitātes plīša, iekšpusē augstas kvalitātes PP kokvilnas. Uz Haggi Waggi un Kissi Missi ķepām ir Velcro, ar kuriem var iekarināt figūras, izveidot tām neticamas un interesantas pozīcijas, jo tās ir "bez kauliem".
Ļaujiet jūsu fantāzijai būt bezgalīgām. Tagad Hagi wag un Kishi misi jūs vajā ne tikai spēlē, bet arī realitātē. Ceļojiet automašīnā vai izklaidējieties mājās vai, iespējams, darbā. Jūsu bērns vai draugs būs sajūsmā, saņemot šādu dāvanu!
Īsi par produktu
Tips: mīksta rotaļlieta
Vecums: no 3 gadiem
Pildviela: sintepuh, plīša

Informācija par preču tehniskiem raksturojumiem

  • Informācija par preču tehniskiem raksturojumiem (krāsas, uzraksti, parametri, izmēri, funkcijas) un/vai jebkuriem citiem raksturojumiem  ir informatīva un var atšķirties no faktiskajām preču īpašībām.
  • Lūgums, iepazīties ar produkta specifikācijam, kurās ir pievienotās  produkta aprakstā. 
  • Ja Jums rodas jautājumi, droši zvaniet pa tālruni +371 20232322 vai sūtiet e-pastu uz info@kidstoys.lv.